Oppdrettere i vår klubb

Dersom du er medlem i Sunnmørskatten og har oppdrett, kan du få opdrettet ditt oppført på denne siden kostnadsfritt. Bruk kontaktskjema på denne siden, så fikser vi det så fort som mulig!

Braya - Ragdoll

Lena Susann Bolgen Moltu

Lena.moltu@gmail.com

 

NO*Chibinichi - Selkirk Rex

May Berg og Frida Berg

Tlf: 98543176, 46257830

 

NO*Condotti's - Hellig Birma

Ingeborg Nilsen Lystad

Tlf: 95837013

ingeborg_03@hotmail.com

 

NO*Elins Diamanter - Ragdoll

Elin Rakvåg

Tlf: 91341345

Elin.rakvag@hotmail.no

 

 

NO*Fabled Olivin's - Ragdoll

Olav Øverlie

Tlf: 95166906

Olaveoverlie@gmail.com

 

(N)Golden Sunset - Maine Coon

Veronica Skogström Bigset

 

NO*Golden Poem - Britisk Kort- og Langhår

Farger: Golden og blå golden

Elena Myklebust

Tlf: 97406674

Elena.telova@gmail.com

 

NO*Grand Paws - Maine Coon

Susann Eidem Rogne

Susann_rogne@hotmail.com

 

 

 

NO*Lykkelia’s - Maine Coon

Anette Lykkeslett og Olav Solli

anettely@hotmail.com

 

NO*Maine Dragoon - Maine Coon

Linda Marlene Lillevik

Linda_lillevik@hotmail.com

 

NO*Old Orchard - Maine Coon

Carina Chojnacki

oldorchardcoon@gmail.com

 

Prekestolen*s Hellig Birma

Farger: Solid og tabby i rødt, skilpadde, bunt, blått, sjokolade og lilla

Rolf Rotset

Tlf: 92829794

Rolf@Rotset.no

 

NO*Silver Fantasy - Britisk Kort- og Langhår

Farger: Sølvtabby, sølvspott, shaded og Golden varianter

Anne Marthe Fiskerstrand Juul

Tlf: 48123030

annemarthefiskerstrand@hotmail.com

 

Sandøy - Norsk Skogkatt

Frøydis Husøy

Sandoykatt@live.no

 

NO*White Castello’s - Hellig Birma

Tonje Thorshaug

Tlf: 97172311

Tonjethorshaug@gmail.com

Instagram: white_castellos

 

(N)Zipp - Britisk Korthår

Elin Kipperberg og Kjell Arne Sætre

Elin.kipperberg@gmail.com

 

 

 
 
 
 
 
 

© Copyright. All Rights Reserved.