Oppdrettere i vår klubb

Dersom du er medlem i Sunnmørskatten og har oppdrett, kan du få opdrettet ditt oppført på denne siden kostnadsfritt. Bruk kontaktskjema på denne siden, så fikser vi det så fort som mulig!

Braya - Ragdoll

Lena Susann Bolgen Moltu

Lena.moltu@gmail.com


NO*Benedetto - Peterbald, Orientaler, Siameser
Olga Sørensen
Tlf: 90582555
olga.soerensen.76@gmail.com

 

NO*Chibinichi - Selkirk Rex

May Berg

Tlf: 98543176

-Diplomoppdretter

 

NO*Condotti's - Hellig Birma

Ingeborg Nilsen Lystad

Tlf: 95837013

ingeborg_03@hotmail.com

 

NO*Elins Diamanter - Ragdoll

Elin Rakvåg

Tlf: 91341345

Elin.rakvag@hotmail.no

 

NO*Fabled Olivin's - Ragdoll

Olav Øverlie

Tlf: 95166906

Olaveoverlie@gmail.com

 

(N)Golden Sunset - Maine Coon

Veronica Skogström Bigset

 

NO*Golden Poem - Britisk Kort- og Langhår

Farger: Golden og blå golden

Elena Myklebust

Tlf: 97406674

Elena.telova@gmail.com

 

NO*Grand Paws - Maine Coon

Susann Eidem Rogne

Susann_rogne@hotmail.com


(N)Horvli`s - Hellig birma
May-Anita R.Horvli
Tlf: 45427733

spragli@hotmail.com

-Diplomoppdretter


Huldrejentas - Norsk Skogkatt

Tlf: 40099453

fotodotto@hotmail.com


(N) HappyPops - Ragdoll

Aud og Silje Helen Otterlei

Tlf: +4741928145


NO*Havdis - Sibirkatt

Janette Hovden

Herøy, Møre og Romsdal

sibirer@havdis.com

Facebook


av Jamas (N) - Devon Rex

Unni Dahle

Tlf: 92655749

unnidahle60@gmail.com

Facebook: Unni Dahle og av Jamas (N)


NO*Maine Dragoon - Maine Coon

Linda Marlene Lillevik

Linda_lillevik@hotmail.com


NO*Ped Alba - Hellig Birma

Siw Lødemel

Tlf:97096639

Facebook: no*Condotti’s & no*Ped Alba

 

Prekestolen*s - Hellig Birma

Farger: Solid og tabby i rødt, skilpadde, bunt, blått, sjokolade og lilla

Rolf Rotset

Tlf: 92829794

Rolf@Rotset.no


NO*Serotonin - Selkirk Rex

Frida Berg

Tlf: 46257830

- Diplomoppdretter

 

NO*Silver Fantasy - Britisk Kort- og Langhår

Farger: Sølvtabby, sølvspott, shaded og Golden varianter

Anne Marthe Fiskerstrand Juul

Tlf: 48123030

annemarthefiskerstrand@hotmail.com

 

(N)Sandøy - Norsk Skogkatt

Frøydis Husøy

Sandoykatt@live.no


(N)Tollerabben`s - Norsk Skogkatt
Hilde Ukkelberg
Tlf: 93409874
hilde.ukkelberg@gmail.com

- Diplomoppdretter  


NO*Tindepoten - Sibir

Elisabeth Bratteberg

Tlf: 40054327

ekbratt85@gmail.com

 

NO*White Castello’s - Hellig Birma

Tonje Thorshaug

Tlf: 97172311

Tonjethorshaug@gmail.com

Instagram: white_castellos


NO*Waterfront - Hellig Birma

Veslemøy Fjermestad Thunem

Tlf: 93054067

veslemoy.thunem@gmail.com

Instagram: nowaterfront

 

(N)Zipp - Britisk Korthår

Elin Kipperberg og Kjell Arne Sætre

Elin.kipperberg@gmail.com

 

 

 
 
 
 
 
 
 

© Copyright. All Rights Reserved.