Våre flotte sponsorer 2021:

Leder - Frøydis Husøy

Hauglyvegen 16

6488 Myklebust

 

Leder@sunnmorskatten.com

412 14 210

 

Kasserer - Linda Marlene Lillevik

Kriken 11

6260 Skodje


Kasserer@sunnmorskatten.com

Linda_lillevik@hotmail.com

922 22 003

 

Utstillingssekretær - May Berg

Skodjevegen 27

6260 Skodje

 

Utstilling@sunnmorskatten.com

985 43 176

 

Styremedlem - Frida Berg

Skodjevegen 546

6260 Skodje


Frida_kristine_berg@hotmail.com

46257830

 

 

Styremedlem - Rolf Rotset

Øvre Tuevegen 8

6010 Ålesund


rolf@rotset.no

928 297 94

 

Nestleder - Pia Engmark

Fjellvegen 33

6265 Vatne

 

Pia_egemark@hotmail.com

924 19 324

 

Sekretær - Åse Fallan

Lillemovegen 2D

7514 Sjørdal


sekretaer@sunnmorskatten.com

922 44 471

 

Vara - Anita K. Urkedal

995 13 368


Vara - Siv Monica Aubert

993 27 101

Styret 2017.                                                                 Foto: Frida Berg

Styret 2021

Hvem skal ha hva?

Leder@sunnmorskatten.com :

Generelle spørsmål om klubben og katt/ kattehold.

Sekretaer@sunnmorskatten.com:

Stamtavler, importer, eksporter, stamnavn og huskattbevis og annet som du ikke selv gjør gjennom MinKatt

Utstilling@sunnmorskatten.com:

Alt som har med utstillingen vår å gjøre

Kasserer@sunnmorskatten.com:

kvitteringer dersom noe haster med å få godkjent, spørsmål om betaling er mottatt eller dobbeltbetalt etc.