Våre flotte sponsorer 2021:

Oppdrettere i vår klubb

Dersom du er medlem i Sunnmørskatten og har oppdrett, kan du få opdrettet ditt oppført på denne siden kostnadsfritt. Bruk kontaktskjema på denne siden, så fikser vi det så fort som mulig!

NO*Benedetto - Peterbald, Orientaler, Siameser
Olga Sørensen
Tlf: 90582555
olga.soerensen.76@gmail.com


(N)Braya- Ragdoll

Lena Susann B. Moltu

Tlf: 93097002

lena.moltu@gmail.com

 

NO*Chibinichi - Selkirk Rex

May Berg

Tlf: 98543176

-Diplomoppdretter

 

NO*Condotti's - Hellig Birma

Ingeborg Nilsen Lystad

Tlf: 95837013

ingeborg_03@hotmail.com

 

NO*Elins Diamanter - Ragdoll

Elin Rakvåg

Tlf: 91341345

Elin.rakvag@hotmail.no

-Diplomoppdretter

 

NO*Fabled Olivin's - Ragdoll

Olav Øverlie

Tlf: 95166906

Olaveoverlie@gmail.com


NO*Grand Paws - Maine Coon

Susann Eidem Rogne

Tlf:98671348

Susann_rogne@hotmail.com


NO*Handsome Giant- Maine Coon

Hilde H. Sundin

tlf:  92042061

hh.sundin@gmail.com


(N) HappyPops - Ragdoll

Aud og Silje Helen Otterlei

Tlf: +4741928145

siljepedersen@hotmail.com

audpeders@hotmail.com

-Diplomoppdretter


NO*Havdis - Sibirkatt

Janette Hovden

Tlf: 92489731

sibirer@havdis.com

Facebook


(N)Horvli`s - Hellig birma
May-Anita R.Horvli
Tlf: 45427733

spragli@hotmail.com

-Diplomoppdretter


Huldrejentas - Norsk Skogkatt

Charlotte Moltumyr

Tlf: 40099453

fotodotto@hotmail.com


av Jamas (N) - Devon Rex

Unni Dahle

Tlf: 92655749

unnidahle60@gmail.com

Facebook: Unni Dahle og av Jamas (N)


(N)Neofelis- Sibir

Pia Egemark

tlf 92419324

pia_egemark@hotmail.com

NO*Maine Dragoon - Maine Coon

Linda Marlene Lillevik

Tlf: 92222003

Linda_lillevik@hotmail.com

 

Prekestolen*s - Hellig Birma

Farger: Solid og tabby i rødt, skilpadde, bunt, blått, sjokolade og lilla

Rolf Rotset

Tlf: 92829794

Rolf@Rotset.no


NO*Ped Alba - Hellig Birma

Siw R.Lødemel

Tlf: 97096639

siwrl@frisurf.no


NO*Serotonin - Selkirk Rex

Frida Berg

Tlf: 46257830

- Diplomoppdretter


(N)Sandøy - Norsk Skogkatt

Frøydis Husøy

Tlf: 412214210

Sandoykatt@live.no

-Diplomoppdretter


NO*Sapphire Crush -MCO

Siv Monica Aubert

tlf 99327101

siv-monica@live.no


NO*Silver Fantasy - Britisk Kort- og Langhår

Farger: Sølvtabby, sølvspott, shaded og Golden varianter

Anne Marthe Fiskerstrand Juul

Tlf: 48123030

annemarthefiskerstrand@hotmail.com

-Diplomoppdretter


NO*Teigepus - Maine Coon

Mary Ann Krøvel Wiik

tlf: 98313949

mary.ann@wiik.name


(N)Tollerabben`s - Norsk Skogkatt
Hilde Ukkelberg
Tlf: 93409874
hilde.ukkelberg@gmail.com

- Diplomoppdretter  


NO*Tindepoten - Sibir

Elisabeth Bratteberg

Tlf: 40054327

ekbratt85@gmail.com


NO*Urkedalskatten- Hellig Birma

Anita Karin Urkedal

tlf 99513368

anitafaran@hotmail.com


NO*Waterfront - Hellig Birma

Veslemøy Fjermestad Thunem

Tlf: 93054067

veslemoy.thunem@gmail.com

Instagram: nowaterfront

 

(N)Zipp - Britisk Korthår

Elin Kipperberg og Kjell Arne Sætre

Tlf: 95056229

Elin.kipperberg@gmail.com

 -Diplomoppdretter



 

Foto: Frida Berg.


Spooky som er en del av oppdrettet Braya! For flere kattebilder bilder sjekk ut denne instagrammen til fotografen da!