Oppdrettere

Oppdrettere i vår klubb

Dersom du er medlem i Sunnmørskatten og har oppdrett, kan du få opdrettet ditt oppført på denne siden kostnadsfritt.

Bruk kontaktskjema på denne siden, så fikser vi det så fort som mulig!

Kategori 1 katter


(N)Braya - RAG

Lena Susann B. Moltu

Tlf: 93097002

lena.moltu@gmail.com

 

NO*Elins Diamanter - RAG

Elin Rakvåg

Tlf: 91341345

Elin.rakvag@hotmail.no

-Diplomoppdretter


NO*Condotti's SBI
Ingeborg Nilsen Lystad
Tlf: 95837013
ingeborg_03@hotmail.com


NO*Ped Alba - SBI

Siw R.Lødemel

Tlf: 97096639

siwrl@frisurf.no

Kategori 2 katter


NO*Everdeen Maine Coon
Hilde-Mari Vik
Mail: hildemari@me.com
Tlf: 450 36 110


NO*Fredtun - SIB

Jarle og Renate Viken

Mail: jarleviken@gmail.com

Tlf: 93433317


(N)Golden Sunset - MCO

Veronica Skogstrøm Biset

Tlf: 91790554

veronica.bigset@gmail.com


NO*Grand Paws - MCO

Susann Eidem Rogne

Tlf:98671348

Susann_rogne@hotmail.com


NO*Handsome Giant- MCO

Hilde Hurlen

Tlf:  92042061

hh.sundin@gmail.com

Kategori 3 katter

 

NO*Chibinichi - SRL og SRS

May Berg

Tlf: 98543176

may_berg@yahoo.no

-Diplomoppdretter


NO*Serotonin - SRL og SRS

Frida Berg

Tlf: 46257830

post@fotograffridaberg.com

- Diplomoppdretter





NO*Fabled Olivin's - RAG

Olav Øverlie

Tlf: 95166906

Olaveoverlie@gmail.com


NO*REFAK - SBI

Ghazi Refak

Tlf: 91929310
Rl1973@hotmail.com


(N) HappyPops - RAG

Aud og Silje Helen Otterlei

Tlf:+4741928145

siljepedersen@hotmail.com

audpeders@hotmail.com

-Diplomoppdretter



NO*Havdis - SIB

Janette Hovden

Tlf: 92489731

sibirer@havdis.com

Facebook


NO*Huldrejentas - NFO

Charlotte Moltumyr

Tlf: 40099453

fotodotto@hotmail.com


(N)Neofelis- Sibir

Pia Egemark

Tlf: 92419324

pia_egemark@hotmail.com


NO*Maine Dragoon - MCO

Linda Marlene Lillevik

Tlf: 92222003

Linda_lillevik@hotmail.com


NO*Mibera's -MCO

Siri Slagnes Olsen

Tlf: 93292622

siri_wing@hotmail.com



(N)Zipp - BSH

Elin Kipperberg og Kjell Arne Sætre

Tlf: 95056229

Elin.kipperberg@gmail.com

-Diplomoppdretter


NO*Silver Fantasy - BSH og BLH

Anne Marthe Fiskerstrand Juul

Tlf: 48123030

-Diplomoppdretter




(N)Horvli`s - SBI
May-Anita R.Horvli
Tlf: 45427733

spragli@hotmail.com

-Diplomoppdretter


No* LordPablos - SBI
Linnea Sofia Andersson
Tlf: 98634606
linnea_andersson@hotmail.no


Prekestolen*s - SBI

Rolf Rotset

Tlf: 92829794

Rolf@Rotset.no



(N)Sandøy - NFO

Frøydis Husøy

Tlf: 412214210

Sandoykatt@live.no

-Diplomoppdretter


NO*Sapphire Crush - MCO

Siv Monica Aubert

Tlf: 99327101

siv-monica@live.no


(N)Tollerabben`s - NFO
Hilde Ukkelberg
Tlf: 93409874
hilde.ukkelberg@gmail.com

- Diplomoppdretter


NO*Tindepoten - SIB

Elisabeth Bratteberg

Tlf: 40054327

ekbratt85@gmail.com

Kategori 4 katter


av Jamas (N) - DRX

Unni Dahle

Tlf: 92655749

unnidahle60@gmail.com

Facebook: Unni Dahle og av Jamas (N)


NO*Benedetto - PEB, OSH, SIA
Olga Sørensen
Tlf: 90582555
olga.soerensen.76@gmail.com